OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - Jablonec n. Nisou, Česká Lípa, Turnov

Odpovědět
Detail

Chceš pracovat pro společnost, která je jedničkou ve svém segmentu v celé Evropě? Chceš se dál rozvíjet ve svých obchodnických dovednostech a pracovat pro stabilní mezinárodní společnost? Pokud ano - aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho obchodního týmu pro region - Jablonec nad Nisou, Česká Lípa a Turnov

Kdo jsme?

Naše společnost byla založena roku 1926 ve Francii a od té doby jsme stále rodinnou firmou a zároveň evropským lídrem v distribuci kompletního sortimentu pro chod kanceláře a pracoviště. Svým inovativním přístupem a nadšením ZJEDNODUŠUJEME ŽIVOT V PRÁCI zákazníkům ve 42 zemích po celém světě.

Co je náplní této práce ?

Tvým úkolem bude péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu. Poradit, pomoci, doporučit a prodat naše služby a produkty našim zákazníkům. Zároveň - jako každá obchodní společnost - chceme i my rozšiřovat řady našich zákazníků, takže součástí Tvé práce bude i akvizice nových klientů.

Co od Tebe očekáváme ?

- chuť pracovat v obchodu a proklientskou orientaci
- cílevědomost a proaktivitu
- týmového ducha
- chuť rozvíjet svůj obchodnický talent

A co Ti za to nabídneme ?

Neomezené prémie, stabilní zázemí mezinárodní společnosti, podporu, školení jak pro tvůj obchodnický, tak i osobní rozvoj, teambuildingy a další aktivity pro zaměstnance. K výkonu práce budeš používat služební auto v plné výbavě, které máš k dispozici i k soukromým účelům, tablet s datovým připojením, služební telefon. Zároveň poskytujeme například stravenky a různé příspěvky + dovolenou navíc pro loajální zaměstnance.

Co musíš mít ?

Řidičský průkaz B, minimálně středoškolské vzdělání a hlavně chuť do práce ☺

Jsme rádi, že jsi náš inzerát dočetl do konce. Věřím, že se správně rozhodneš a pošleš nám svůj životopis. Na všechny životopisy vždy odpovíme.

Kopýtko na to?

Odpovědět

Pozice, kterou hledáš, zde zatím není?
Neodcházej!

Zanech nám na sebe kontakt a my se Ti ozveme hned, jakmile se něco vhodného objeví.