Skladník - mzda od 29.000Kč + různé příplatky

Detail

Kdo jsme?

Naše společnost byla založena roku 1926 ve Francii a od té doby jsme stále rodinnou firmou a zároveň evropským lídrem v distribuci kompletního sortimentu pro chod kanceláře a pracoviště. Svým inovativním přístupem a nadšením ZJEDNODUŠUJEME ŽIVOT V PRÁCI zákazníkům ve 42 zemích po celém světě. Více na www.lyreco.cz

Místo výkonu práce:

Říčany - Kolovratská 1445/17, 251 01 Říčany

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat

  • Vykládka a nakládka kamionů, manipulace se zbožím
  • Evidence a reporting příjezdu a odjezdu kamionů
  • Evidence a reporting chybějícího, poškozeného a přebytečného zboží
  • Kontrola a třídění dodaného zboží
  • Aktivní podílení při expedici zboží pro denní rozvoz
  • Kontrola vyzvednutí zákaznických vratek a jejich fyzická kontrola,
  • Komunikace s interními odděleními a řidiči,
  • Kontrola, evidence a příslušná práce se soupiskami řidičů

Zaměstnanecké výhody a benefity

  • Stabilní práce na pracovní smlouvu
  • Výhodné platové podmínky (od 29.000Kč brutto + příplatky)
  • příspěvek na dopravu v hodnote 100,- Kč na den (brutto)
  • Stravenky
  • Různé zaměstnanecké příspěvky (pri životných a pracovných jubileách, multisport karty)
  • V případě potřeby zabezpečíme obnovení průkazu na VZV

Co požadujeme?

  • Zkušenost s prací v skladu
  • Zkušenosti s prací na vysokozdvižním vozíku
  • Ochotu pracovat v nočních hodinách (pracovní doba PO-PÁ od 00:30 – 09:00 hod.)
  • Smysl pro pořádek a dodržování nařízení
  • práce s PC (zkušenost se systémem SAP výhodou)

Zaujali jsme Vás?

Prosím, pošlete nám svůj životopis.

Kopýtko na to?

Pozice, kterou hledáš, zde zatím není?
Neodcházej!

Zanech nám na sebe kontakt a my se Ti ozveme hned, jakmile se něco vhodného objeví.