Senior Key Account Manager "HUNTER"

Detail

Máme pro Tebe malý kvíz.

Odpověz si prosím na následující otázky:
1. Jsem lovec tělem i duší, který chce získávat nový business?
2. Obchodování v korporátních firmách beru jako každodenní chléb?
3. Chci být pánem svého času a nechodit každý den do kanceláře, jen protože mě chce vidět šéf?
4. Trávím raději více času na schůzce u zákazníka, než v kanceláři?
5. Chci pracovat pro jedničku na Evropském trhu?

Jestli jsi alespoň na 3 z těchto otázek odpověděl(a) ANO, hledáme právě TEBE.

Tvoje pracovní náplň

• Management nového byznysu klíčových lokálních zákazníků (300-3000 zaměstnanců):
• Analýza trhu a potenciálu zákazníků
• Proaktivní přístup k akvizici v CRM tool
• Příprava tendrů včetně cenových nabídek a návrh servisních a zákaznických služeb
• Vyjednávaní cen a servisních podmínek
• Implementace nových zákazníků
• Spolupráce s ostatními interními odděleními (Customer Service, Logistika, Marketing) za účelem získání potřebných informací pro zkvalitnění poskytnutých služeb a řešení
• Pravidelný reporting výsledků a aktivit a řízení zákazníků
• Pravidelná komunikace s kolegy v rámci prodejního oddělení v Lyreco CZ, AT, SK a HU
• Zodpovědnost za plnění stanovených obchodních cílů

Naše požadavky na tebe

• Prokazatelná zkušenost minimálně 2 roky
• Osobnostní profil zaměřený na akviziční činnost s motivací dosahovat výsledků
• Předchozí vynikající sales výsledky zejména v akviziční činnosti jsou podmínkou
• Excelentní vyjednávací, prezentační a komunikační zručnosti
• Time management – efektivní plánovaní, domlouvání a dodržování termínů
• Výrazné obchodní myšlení - pro-aktivita, vidět širší spojitosti, řešení out of box
• Schopnost komplexní zodpovědnosti
• Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni je výhodou
• Znalost MS Office – (Excel na pokročilé úrovni)

Co od nás dostaneš

• Služební automobil i k soukromým účelům
• Notebook, mobil a mobilní připojení
• Nadstandardní fixní plat a 35% bonusu v případě plnění cílů
• A taky nějakou tu dovolenou

Pokud tě tato nabídka zaujala, pošli nám tvůj životopis.
Když budeš úspěšný v pohovoru, rádi ti dáme auto, notebook, mobil, komplexní zaškolení a podporu v tvojí práci.
Tvoje výhry s tebou rádi oslavíme na každoroční gala večeři *Convention*.

V případě, že budeš nejlepší, můžeš si zaletět s kolegy na exotickou dovolenou. Samozřejmě gratis :)

Místo tvojí působnosti

• Česká republika, zejména středočeský, pardubický, královehradecký a liberecký kraj

Kopýtko na to?

Pozice, kterou hledáš, zde zatím není?
Neodcházej!

Zanech nám na sebe kontakt a my se Ti ozveme hned, jakmile se něco vhodného objeví.