Obchodní zástupce - Praha

Odpovědět
Detail

Chceš pracovat pro společnost, která je jedničkou ve svém segmentu v celé Evropě?Chceš se dál rozvíjet ve svých obchodnických dovednostech a pracovat pro stabilní mezinárodní společnost? Pokud ano - aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho obchodního týmu pro region - Praha.

Kdo jsme?

Naše společnost byla založena roku 1926 ve Francii a od té doby jsme stále rodinnou firmou a zároveň evropským lídrem v distribuci kompletního sortimentu pro chod kanceláře a pracoviště. Svým inovativním přístupem a nadšením ZJEDNODUŠUJEME ŽIVOT V PRÁCI zákazníkům ve 42 zemích po celém světě.

Co je náplní této práce ?

Tvým úkolem bude péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu. Poradit, pomoci, doporučit a prodat naše služby a produkty našim zákazníkům. Zároveň - jako každá obchodní společnost - chceme i my rozšiřovat řady našich zákazníků, takže součástí Tvé práce bude i akvizice nových klientů.

Co od Tebe očekáváme ?

- chuť pracovat v obchodu a být jedním z nejlepších
- předešlé zkušenosti v obchodě jsou velkou výhodou
- proklientskou orientaci
- cílevědomost a proaktivitu
- týmového ducha
- chuť rozvíjet svůj obchodnický talent

A co Ti za to nabídneme ?

Stabilní zázemí mezinárodní společnosti, podporu, školení jak pro tvůj obchodnický, tak i osobní rozvoj, teambuildingy a další aktivity pro zaměstnance. K výkonu práce budeš používat služební auto v plné výbavě, které máš k dispozici i k soukromým účelům, tablet s datovým připojením, služební telefon. Zároveň poskytujeme například stravenky a různé příspěvky + dovolenou navíc pro loajální zaměstnance a Multisport kartu.

Co musíš mít ?

Řidičský průkaz B, minimálně středoškolské vzdělání a hlavně chuť do práce ☺

Jsme rádi, že jsi náš inzerát dočetl do konce. Těšíme se na Tvůj životopis. Na všechny životopisy vždy odpovíme.

Kopýtko na to?

Odpovědět

Pozice, kterou hledáš, zde zatím není?
Neodcházej!

Zanech nám na sebe kontakt a my se Ti ozveme hned, jakmile se něco vhodného objeví.